Yücel Boru Fen Lisesi

  Gebze, Nasıl Gidilir    25 Nisan 2014
Yorum Yok

Gebze okullarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Yücel Boru Fen Lisesi‘ni tanıtacağız. Yücel Boru Fen Lisesi nerede, Yücel Boru Fen Lisesi adresi, taban puanı, Yücel Boru Fen Lisesine nasıl gidilir.

Yücel Boru Fen Lisesi

Yücel Ailesine ait olan Yücel Boru Grubu Değerli girişimci Merhum Osman Yücel tarafından 1969 yılında Yücel Boru ve Profil Endüstrisi A.Ş.´nin kurulmasıyla faaliyete başlamış, bu güne kadar geçen zaman zarfında Çayırova Boru Sanayi ve Ticaret A Ş., Yücel Boru ihr. ith. ve Paz A Ş Şirketleri ile birlikte Yücel Boru Grubu oluşturmuştur. Grubun Şirketlerinden Kroman Çelik, bünyesinde ark ocağı ile hurda demirden ürettiği çelikleri kendi bünyesindeki ve Grup Şirketi Çelsantaş A.Ş.´deki haddehanelerinde mamul haline getirerek yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmaktadır. Kendisine bağlı Kocaeli-Dilovası mevkiinde bir limanı bulunmaktadır. Gruba bağlı şirketler teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek sürekli yatırım ortamında bulunmaktadır.

Yücel Boru Fen Lisesi

Yücel Boru Fen Lisesi

Grup Şirketleri, yurt dışında ve yurt içindeki İhracatçı ve ithalatçı büyük şirketler tarafından tercih edilmekte finansal çevreler nezdinde de yüksek itibara sahip bulunmaktadır. Ülkemiz sosyal yaşantısına destek vermek maksadıyla, Kayseri – Ağırnas Beldesinde bir sağlık ocağı ile bir ilköğretim okulu, Karabük´te bir huzurevi ve Gebze´de 24 derslik bir ilköğretim okulu ve Darıca 40 derslikli Gökşen Mustafa Yücel Lisesi yaptırılarak ilgili devlet kurumlarına teslim edilmiştir.

Yücel Boru Fen Lisesi iletişim bilgileri

İnönü Mh. İbrahimağa Cd. 1996 Sk Gebze/KOCAELİ

02626440054

[pgm_map id=’13’]
83 okunma

Etiketler : , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.