Dilovası’na Toki Geliyor

  Gebze Haber, Manşet Haber    4 Mayıs 2015
Yorum Yok

Toki Dilovası ilçesine el attı. Dilovası’na 915 konutluk Toki geliyor.  Dilovası ilçesine yapılması planlanan Toki konutlarından müjdeli haber geldi. Dilovası Toki Konutları ile daha da gelişecek.

Toplu Konut İdaresi internet sitesi’nde duyurulan ilanda Dilovası Köseler köyünde yapılacak olan 915 konut, ve proje kapsamında 1 adet Ticaret Binası, 6 adet büfe, 2 adet sosyal tesis, 1 adet mescit, 1 adet kapalı otopark alt yapı ve çevre düzenlemesi yapılacak. 28 Mayıs’ta yapılacak olan ihalenin ardından ilk kazmanın kısa sürede atılması bekleniyor.

DİLOVASI  TOKİ KONUTLARI İLE GÜZELLEŞECEK

Dilovası’na yapılacak olan konut çalışması ile ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Birkaç yıldır çalışması süren bir projeydi. Nihayet ilk adımı 28 Mayıs’ta atılacak ve Dilovası’nın önemli bir eksiği olan toplu konut projesi hayata geçecek. Seçim beyannamemizde de halkımıza verdiğimiz sözlerden birini daha hayata geçirmiş oluyoruz. İnşallah 915 konutun ardından diğer toplu konut projeleri için de çalışmalar kısa sürede başlayacak ve Dilovası’nın gelişiminde önemli rol alacak, sosyal donatıları olan konutlarımız ile birlikte göç veren bir ilçe yerine Kocaeli’nin göç alan önemli ilçelerinden biri olacaktır.

63 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.