Darıca

Bayramoğlu Halı Yıkama

  Darıca    26 Nisan 2015
Yorum Yok

Bu yazımızda tavsiye bir halı yıkama firması tanıtacağız. Bayramoğlu halı yıkama firması Saray halı yıkama. Halı yıkama denildiği zaman halı yıkama firmalarının hizmetleri, halı yıkama servisleri, halı yıkama fiyatları insanın hemen aklına gelen sorular içinde.

halı yıkama

halı yıkama

Darıca Bayramoğlu halı yıkama firması Saray halı yıkama bizzat yerlerine gittim, işte muhabbet ettik, yıkanması gereken halılarımın olduğunu söyledim. Bir yandan muhabbet ederken diğer taraftanda çevreye bakıyorum. Yıkanan halılara kurutulması, halı yıkama makinelerine. Gayet hijyenik çalıştıkları zaten ortamdan belli oluyor ve akşam halılarımı alabilirmisiniz dediğimde ise, istediğiniz zaman halılarınızı alırız dedşler ve deikleir gibi akşam saatlerinde önce telefon ederek halılarınızı almaya geliyoruz, müsaitmisiniz diye sordular. Ve 10 dakika sonra araçla geldiler halılarımı aldılar. Üzerine etketlerini yapıştırdılar.

2 gün sonra halılarınız hazır evdemisiniz diye aradılar ve halılarımı getirdiler. İlk önce halıların benim olmadığını düşündüm ve halıları kimyasal maddelerle mi temizliyorsunuz soruma. Yok özel halı şampuanlarımız var, sağlığa zararlı olmayan özel şampuanlar olduğunu ve hatta isminide söylediler. Halılar çok güzel temizlenmişti. ben şahsen beğendim.

Darıca Bayramoğlu halı yıkama firması hizmetlerinden çok memnun kaldım. İnşallah tekrar geldimde yine yerlerinde ziyarette bulunacağım.

www.sarayhaliyikama.org

 

56 okunma

Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.