9 Ocak Kocaeli Gebze Okullar Tatilmi Valilik Açıklaması

  Gebze Haber    8 Ocak 2019
3 Yorum

9 Ocak Kocaeli il genelinde okullar tatil olacakmı. 9 Ocak çarşamba Kocaeli okullar tatil mi, Gebze okullar tatil mi, 9 Ocak okullar tatil mi? Valilik açıklaması bekleniyor. Veliler ve öğrenciler 9 ocak 2019 Gebze, Çayırova, İzmit, Darıca, Dilovası okullar tatil mi sorularını merak etmekteler.

Bölgemizde kar yağışı şehir merkezlerinde durdu. 9 ocak sabaha karşı Gebze’de don beklenmekte. Olası don oluşumu sürücülere ve öğrencilere zor anlar yaşatabilir. Gebze bölgesine olası don olayına karşı 9 ocak okullar tatil olacak mı? Kocaeli Valiliği 9 ocak çarşamba eğitim ve öğretime kar engeli ile alakalı henüz bir açıklama yapılmadı. Bizim yorumumuz ise; sabah saatlerinde don olabileceği ve kar yağışı olmayacağından yarın okulların tatil olması çok zor.

Kocaeli Valiliği 9 ocak kar tatili açıklaması yapıldığında burada yayınlayacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Son dakika:Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy 9 ocak Kocaeli il genelinde okulların tatil edildiğini açıkladı

Sizce 9 ocak çarşamba Kocaeli, Gebze, Çayırova, Darıca, Kartepe, Gölcük okullar kar tatili olmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Paylaşalım soğuk günlerde kimse mağdur olmasın

1979 okunma

Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (3)

  • Mehmet Yazar

    geç bile kalınmıştır. daha bu sabah kavşakta arabalar drift atıyordu. bir saat içinde aynı yolda 3 kaza oldu. canımızı sokakta bulmadık.

  • Kaan Yılmaz Yazar

    Olmalı ben lise 2 nci sınıf öğrencisiyim daha sabah kaza yaptık cayırova mezarlığında bütün arabalr bir birine gridi ama insanlarda bişey yok ve önem almamışlar havalar çok soğuk ben servis ile okulum 30 dk sürüyor yürüyerek 1 saat 40 dk fillan kısaca herkesin durumu yok serviisle gitmeye gereğinin yapılmasını arz ederim

  • ValiTatilyap Yazar

    il geneli derken ? çayırova gebze felan tatil degil mi yani