Son Haberler
Ana Sayfa » Darıca Haber » 16 Ocak Kocaeli Gebze Okullar Tatilmi Valilik Açıklaması

16 Ocak Kocaeli Gebze Okullar Tatilmi Valilik Açıklaması

16 Ocak Kocaeli il genelinde okullar tatil mi. 16 Ocak çarşamba Kocaeli okullar tatil mi, Gebze okullar tatil mi, 16 Ocak okullar tatil mi? Valilik açıklaması bekleniyor. Veliler ve öğrenciler 16 ocak 2019 Gebze, Çayırova, İzmit, Darıca, Dilovası okullar tatil mi sorularını merak etmekteler.

Bölgemizde kar yağışı şehir merkezlerinde yeniden başladı. 16 ocak sabaha karşı Gebze’de kar beklenmekte. Olası kar yağışı sürücülere ve öğrencilere zor anlar yaşatabilir. Gebze bölgesine olasıkar yağışına  karşı 16 ocak okullar tatil olacak mı? Kocaeli Valiliği16 ocak çarşamba eğitim ve öğretime kar engeli ile alakalı henüz bir açıklama yapılmadı. Bizim yorumumuz ise; sabah saatlerinde don olabileceği ve kar yağışı olmayacağından yarın okulların tatil olması çok zor.

Kocaeli Valiliği 16 ocak kar tatili açıklaması yapıldığında burada yayınlayacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.
Kocaeli Valiliği Kar Tatili Açıklaması:

İlimiz Genelinde meteorolojik verilere göre yoğun kar yağışı ve don olayı beklendiğinden; Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise, Özel Okullarla, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde 16 Ocak 2019 Çarşamba günü eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir.
Ayrıca söz konusu tarihte hamilelerle engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Son dakika:Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy 16 ocak Kocaeli il genelinde okulların tatil edildiğini açıkladı

Sizce 16 ocak çarşamba Kocaeli, Gebze, Çayırova, Darıca, Kartepe, Gölcük okullar kar tatili olmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Paylaşalım soğuk günlerde kimse mağdur olmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir