Anasayfa » Gebze » 16 Aralık Cuma Kocaeli Okullar Tatil mi Gebze Okullar Tatil mi

16 Aralık Cuma Kocaeli Okullar Tatil mi Gebze Okullar Tatil mi

16 Aralık Cuma Kocaeli okullar tatil oldu mu? 16 Aralık Cuma Gebze Okullar tatil mi ? Kocaeli okullar kar tatili olacak mı? Yarın okullar tatil mi? 16 Aralık Cuma Gebze’de okullar tatil mi? Çayırova okullar tatil mi? Dilovası okullar tatil mi?. Kocaeli Valiliği 16 Aralık Kocaeli okulları kar tatili olacak mı?

Kocaeli Okullar Tatil mi

Yoğun kar yağışı ülkemizi etkisi altına aldı. Bu akşam hafif kar yağışı beklenmekte, 16 Aralık Cuma günü kar bekleniyor. Peki 16 Aralık Cuma Kocaeli kar tatili olacak mı? 16 Aralık Cuma okullar tatil mi? Henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 16 Aralık Cuma günü Kocaeli il genelinde okullara kar tatili yapıldığında güncel olarak duyuracağız.

Kocaeli Valiliğinden kar tatili açıklaması yapıldığında hemen duyuracağız. Lütfen takipte kalınız…

Sizce Yarın Kocaeli, Gebze, Çayırova okullar kar tatili olmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Son Dakika (16:20) itibarıyla; kar tatili ile ilgili henüz resmi bir açıklam yapılmadı…

Paylaşalım ki bu soğuk günlerde herkesin haberi olsun mağdur olmasın !!

kocaeli okullar tatil mi

2 yorum

  1. merhaba yarin kocaeli gebzeye okullar tatil olsun lütfen cayirova dönmüyor aynı şekilde gebze lütfen takipte kalınan ve ınş tatil olur usuyoruzzz😀😀😀

  2. ya burda kar yağ yo ve soguk ınş 16aralik 2016 kar tatili olur ve bu mejas vali görüp tatil ederse mutlu olurum bizim eve şu bastı ve kaliferler yanmiyor bir ton masraf ve elbiselerin ıslanda giyecek nerdeyse bir şeyim yok lütfen tatil olsun vali amca acı bize bu soğukta.

    ilk okul öğrencisi
    savaş tekin…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*